axel
Отивам да накупя сладоледи. И между другото някой поръчвал ли е нещо от apple.bg? Сигурни ли са? Щото като им гледам сайта все си мисля, че ще получа нещо фалши
axel
Днес ще си напиша домашното по англ. (като никога) и ще науча периодичния закон по химия, ще преговоря по география и биология, ще реша някоя задячя по математ.
axel
Търса един човек който се е изпарил отвсякъде много е странно
axel
тука съъъъм... а то нищо интересно не е станало след като изчезнах...
axel
Мда айде чао ви за известно време че почва буря май и... после ще ви пиша... bye bye!
axel
Почват гръмотевици май и ще изключа компа че акоизгори ПАК няма да мога хич да се отърва от него