Контакти

още
axel
bottlethoughts.wordpress..

Следят ме

виж всички
Axel
axel
@KOx2 utorrent за мен е най - лекия иначе Vuze (azureus)
Axel
axel
Изядох 2 сладоледа и не си усещам устата :D
Axel
axel
Отивам да накупя сладоледи. И между другото някой поръчвал ли е нещо от apple.bg? Сигурни ли са? Щото като им гледам сайта все си мисля, че ще получа нещо фалши
Axel
axel
@sandprince Какво си се запалил по надгробни камъни :D
Axel
axel
Днес ще си напиша домашното по англ. (като никога) и ще науча периодичния закон по химия, ще преговоря по география и биология, ще реша някоя задячя по математ.
Axel
axel
Wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Axel
axel
@ZzZaPyr хах и аз съм така само дето ми се иска да бях изял толкова пържени картофи... доядоха ми се сега като каза ::D
Axel
axel
Търса един човек който се е изпарил отвсякъде много е странно
Axel
axel
@miStalE хах аз днеска трябва да си догледам бягство
Axel
axel
тука съъъъм... а то нищо интересно не е станало след като изчезнах...
Axel
axel
Мда айде чао ви за известно време че почва буря май и... после ще ви пиша... bye bye!
Axel
axel
Почват гръмотевици май и ще изключа компа че акоизгори ПАК няма да мога хич да се отърва от него
Axel
axel
@sandprince именно...
Axel
axel
@sandprince Възможно е и да стане по - зле :D
Axel
axel
@sandprince хах аз почнах иначе D" Но до къде ще стигна... Бог знае
Страница: 98 99 100 101 102