axel
Btw ако някой продава само dock-че за iPod Shuffle да се обади щото си счупих мойто и сега...
axel
Мразя когато в някои страници всичко се мърда само фона стои на едно място... много е дразнещо
axel
вече и песни за свинския грип се появяват
axel
Вече е окончателно ще си имам Mac Mini *неописуемо щастие*
axel
@Method-X ама всъщност тестовете ги прават малко тъпо и много непрофесионално... но е яко де
axel
Вече имам идея как да стана известен... това е някъде... 1..2...3... 5-тата?!