bubulinka
Някой има ли идея последно "Star Wars: The Force Unleashed" излезе ли за ПЦ мамка му, или само за всичко друго?!
bubulinka
По този повод мисля да се сдобия с това скоро, ако се прежаля да давам по 60 лева за две години... Ама много е джиджан тоя msi wind по дяволите. Влюбена съм!
bubulinka
Между другото в Гърция установх колко е полезно да си имаш лаптоп. Седях си на тераската, гледках си морето и си написах половината статия. Е не е ли яко?
bubulinka
Дооооооооооообро утро! Рано пиле, рано пее, особено на нов уиндолс. Творческият ден започва сега, че окъснявам....както обикновено
bubulinka
преинсталацията на уиндолс е най-гнусното нещо на света
bubulinka
Абе, преди няколко часа се излежавах на плажа в Аспровалта и изгорях изродски, а тука е ебаси невъобразимия студ!
bubulinka
ох, ужасно досадно е да пишеш, при положение че няма никакви новини
bubulinka
@plami така като те гледам с времето ще успееш...