bubulinka
@plami ъхъ.... и ставаш в 7....
bubulinka
@plami "все едно се връщаш в училище" всеки ден намирам нови причини да се радвам, че не съм студентка
bubulinka
@plami уффф, знам че ти е кеф да ходиш на лекции, ама ми се струва престъпление
bubulinka
@plami добре ли си? какви са тези песни?
bubulinka
Yehaaaaaaa почнах да правя музика за пътуването до Гърция, официално тръгваме!
bubulinka
Сайта novachkova.info (Хомеопатия - нежната алтернатива за здраве) вече е готов за разглеждане.
http://novachkova.info/
bubulinka
Хеееееееей! Днеска излиза новия Хаус!!!!
bubulinka
а бе декоративния фасул пуска ли шушулки?
bubulinka
@plami ужасна беше, наистина....
bubulinka
@plami във фейсбук има снимков материал от петък вечерта