bubulinka
мама ще прави козунак за закуска мммммммм
bubulinka
последния епизод на moonlight беше много... хлип хлип... разчувстващ
bubulinka
Баба ми е наказание от бога! Точно като си дръпнах последния епизод на любимия сериал, тя започна да блъска някакви пържоли в кухнята
bubulinka
последния път като ми се беше схванал врата за ден стана по-зле и се оказа че имам прищипан нерв, което боли адски. Да се притеснявам ли че съм се схванала пак?
bubulinka
Чувствам се като сдъвкана и изплюта. Да не можеш да спиш от кихане си е чиста проба гавра. И какво става с моя сън за красота? Събуждам се подпухнала и смачкана
bubulinka
Хвана ме носталгия... Но пък и намерих как да я излекувам - Moonlight OST . Въобще не искам повече да се връщам към спомени отпреди 3 години! Гадно е!
http://www.mininova.org/tor/1033461
bubulinka
Мисля да се заемам с организиране на годежни партита. Много по - креативна съм когато става въпрос за годежи отколкото за сватби
bubulinka
спи ми се, а е само 9 часа....
bubulinka
Аз съм поредното падение на бг журналистиката. Посипвам си главата с пепел!
bubulinka
Започва да ми става все по-досадно и по-досадно по цял ден да превеждам някакви тъпи новинки, за които никой не го интересува
bubulinka
Толков съм алергична, че не ми се работи. Не мога да спра да кихам, носа ми е като водосточна тръба! Ужасна рабжота!
bubulinka
Толкова съм алергична днес, че имам чувството, че очите ми ще изхвръкнат