Любомира Новачкова

Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho защо? Сега колко време ти отнема?
Любомира Новачкова
bubulinka
@joronedelchev 17-я епизод е добър :) Много добър
Любомира Новачкова
bubulinka
Аз ви пожелавам лека нощ.
Любомира Новачкова
1210710552910193.jpg bubulinka
за това сега и аз ще му изневеря и си слагам на телефона Честър от LP Together we made it We made it even though we had our backs Up against the wall
Любомира Новачкова
bubulinka
Приятеля ми ми изневерява с доктор Хаус. Прекарахме 5-6 месеца в загаджосване в скайп докато се вземем и сега вместо да си говорим гледа Хаус.
Любомира Новачкова
bubulinka
Страшно много ми харесва тази песен Linkin Park ft. Busta Rhymes - Made it. Подариха ми я за рождения ден. Страхотна е :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@Enchanted А бе сладолед не обичам, а и без мъже мога стига да има плаж и море... или поне басейн и шезлонг... и някое коктейлче... мммм
Любомира Новачкова
bubulinka
леле толкова ми се спи, че чак ми се вие свят! Казвам ви - вредно е да се ходи на работа в 2 поредни дни!
Любомира Новачкова
bubulinka
"Жена на 20" звучи адски гадно! Късно ли е да лъжа за възрастта си вече?
Любомира Новачкова
bubulinka
Мисля, че цялата тая работа с микроблога е адска лиготия. Страшно много ми харесва! Очарователно е!
Любомира Новачкова
bubulinka
ей днес открих сандаления сезон! С късметлийските ми сандали. Кафяви, 13 сантиметров ток - чисто съвършенство! Щастлива съм!
Любомира Новачкова
bubulinka
<- Открих миналия летен сезон с тази снимка. Ужасно много ми се ходи на море
Страница: 69 70 71 72 73