bubulinka
добро утро! Нека творческият ден започне... сега!
bubulinka
АААААААААААА преследват ме призраци от миналото АААААААААААААААААА
bubulinka
баба ми не може да се разбере със себе си дързост и красота ли да гледа или мъри срещу федерер...
bubulinka
добро утро. Днес се успах зверски, ама поне добрия дизайнер Васко няма нищо против да се забавя малко за работа. Обичам го това момче!
bubulinka
добре бе... наредих Преслава до Adema, това не е нормално....