bubulinka
колко странна може да е комбинацията от бар "Тънка червена линия" и чалгата в "Плаза" в една нощ?
bubulinka
оооооооо боли ме главатааааааа
bubulinka
ох егати уелкъма си спретнах снощи... сега ми е лошичкоооо....
bubulinka
Хайде чао от мен, отивам да си пека дупето 8)
bubulinka
бахти как се наковах снощи... днеска цял ден името си не мога да кажа
bubulinka
от супер супер много време не бях ходила в южния парк... Много е хубаво, особено привечер, когато чаветата се прибират вече...
bubulinka
ммммм добре утро.. Не е ли прекрасно че днес е неделя и цял ден може да се лежи и да се спи
bubulinka
колко би било забавно да установиш посред нощ, че гаджето ти ти е отмъкнало телефона докато спиш?