Любомира Новачкова

Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho е, погледнах на всякъде вече
Любомира Новачкова
bubulinka
@georgimateev преобърнах си цялата стая, хола и килера.. ако не е в стаята на сестра ми или да съм го оставила в колата й... значи погълнат от черна дупка
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho е не, не съм такава шматка, търся го от два часа насам все пак...
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho @georgimateev Отчаях се... единствените възможности са или стаята на сестра ми или колата на сестра ми.... и в двете не може да се нахълта в момента
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho бахти странното
Любомира Новачкова
bubulinka
@georgimateev пииииич съм пиич съм луууууууууд
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho ако пишеш на фонетика е на х-са :) ьььььь :D
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho а бе аз май само на двигател и на кокошка мога да се правя, не мисля че ставам за бийтбоксерка (боксерка = ед. ч на "боксерки"?)
Любомира Новачкова
bubulinka
по-лошото е че намерих книгата, която четях последния път като симулирах учене... И учебника не е там...
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho ръъъъмммм, ръъъъмммм, ръъъъъъъъъъъъммммммммммммммммммм :D
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho заповядай да търсим заедно. Определено имам нужда от помощ...
Любомира Новачкова
bubulinka
@stefcho търся учебник по литература.... боже, колко тъпо звучи
Любомира Новачкова
bubulinka
@georgimateev а бе тва пълна загуба на време и енергия, но мисля че ще бъда разпъната на кръст ако не го намеря
Любомира Новачкова
bubulinka
@georgimateev мнееее то седи в моята стая само за украса.. не съм го пипала от близо 2 години освен да го местя
Любомира Новачкова
bubulinka
дееба не знам къде съм забила ши****я учебник по литература а той е основен елемент в симулирането ми на учене... дееба!
Страница: 55 56 57 58 59