bubulinka
Свърших си всичката работа, включително и един супер изтрещял мейл до дизайнера с който работя. Отивам да си стегна багажа
bubulinka
@man0l а що те няма в скайп?
bubulinka
мразя да пиша по среднощ... ама аз съм си виновна
bubulinka
бахти ако знаете само какъв мързел ме е хванал!
bubulinka
доооооооооооообро утро на всички
bubulinka
Взех вече да си пиша в новия блог. Много ми харесва там. Първа сериозна тема за размисъл - Челопечене
http://bubulinka.blogspot.com/2008/07/shiki-boom-...html
bubulinka
бахти цял ден не мога да се докопам до компа. Първо майка ми, после баща ми.... това е неестествено
bubulinka
Урааааааа мама се завърнааааа!