bubulinka
а по-лошото е че като чуя Брилянтин и моментално ми се отспива и ми се събужда желание да се глася и да излизам...
bubulinka
еее мамка му, много мразя след тежка вечер и пак да ме придърпват да излизам
bubulinka
Противно на всякакви очаквания, оказа се, че абитуриентския бал в Габрово беше едно от най-готините и весели неща, които са ми се случвали.
http://bubulinka.blog.bg/viewpost.php?id=196740
bubulinka
пу да му се не види, това все още единствената снимка, която имам с абитуриента, на когото бях дама в събота
bubulinka
Зара е моят нов супер герой! Няма такава шматка!
bubulinka
Освен това да знаете, че доставките на KFC вече са само до 12. И че страшно много ми харесва тая клавиатура, на която пиша в момента
bubulinka
Една сърдита лелка днес ми обясни как ноктите ми не стават за нищо, че са и грозни!
bubulinka
проспах си часа при козметичката. Голяма съм шматка
bubulinka
трагично. Веднъж да ми се излиза...