Любомира Новачкова

Любомира Новачкова
bubulinka
а по-лошото е че като чуя Брилянтин и моментално ми се отспива и ми се събужда желание да се глася и да излизам...
Любомира Новачкова
bubulinka
еее мамка му, много мразя след тежка вечер и пак да ме придърпват да излизам
Любомира Новачкова
bubulinka
Противно на всякакви очаквания, оказа се, че абитуриентския бал в Габрово беше едно от най-готините и весели неща, които са ми се случвали.
http://bubulinka.blog.bg/viewpost.php?id=196740
Любомира Новачкова
1211904447332079.jpg bubulinka
пу да му се не види, това все още единствената снимка, която имам с абитуриента, на когото бях дама в събота
Любомира Новачкова
bubulinka
Зара е моят нов супер герой! Няма такава шматка!
Любомира Новачкова
bubulinka
@Nick а бе какво да ти кажа, ако не друго, то поне до следваща заплата няма да пия :D :D :D а до тогава има точно месец :)))))
Любомира Новачкова
bubulinka
Аз повече НЯМА да пия!
Любомира Новачкова
bubulinka
хохохо уикенда откриваме сезона на слънчев бряг :)
Любомира Новачкова
bubulinka
@mrynski искам и аз такава клавиатура. Купи ми!
Любомира Новачкова
bubulinka
Освен това да знаете, че доставките на KFC вече са само до 12. И че страшно много ми харесва тая клавиатура, на която пиша в момента
Любомира Новачкова
bubulinka
Една сърдита лелка днес ми обясни как ноктите ми не стават за нищо, че са и грозни!
Любомира Новачкова
bubulinka
@mrynski да... за утре ебати
Любомира Новачкова
bubulinka
@blago, е то е през 2 блока от нас. Важното е да успея да си стигна за часа при маникюристката в 5
Любомира Новачкова
bubulinka
проспах си часа при козметичката. Голяма съм шматка
Любомира Новачкова
bubulinka
трагично. Веднъж да ми се излиза...
Страница: 67 68 69 70 71