bubulinka
ох, ужасно много ми се излиза тая вечер
bubulinka
Пак сънувах Алекс О'Лавлин. Вече взима да става малко извратено....
bubulinka
Чувствам се толкова виновна за нещо, което просто съм нямала шанс да предотвратя. И въпреки това ме изяжда от вътре
bubulinka
Мисля, че започвам да си падам по Алекс О' Лавлин. Има нещо дяволски очарователно в този мъж. А не ми е в стила да харесвам синеоки мъже
bubulinka
концерта на Кайли беше суууууууууперрррррррр
bubulinka
мама ще прави козунак за закуска мммммммм
bubulinka
последния епизод на moonlight беше много... хлип хлип... разчувстващ
bubulinka
Баба ми е наказание от бога! Точно като си дръпнах последния епизод на любимия сериал, тя започна да блъска някакви пържоли в кухнята
bubulinka
последния път като ми се беше схванал врата за ден стана по-зле и се оказа че имам прищипан нерв, което боли адски. Да се притеснявам ли че съм се схванала пак?
bubulinka
Чувствам се като сдъвкана и изплюта. Да не можеш да спиш от кихане си е чиста проба гавра. И какво става с моя сън за красота? Събуждам се подпухнала и смачкана
bubulinka
Хвана ме носталгия... Но пък и намерих как да я излекувам - Moonlight OST . Въобще не искам повече да се връщам към спомени отпреди 3 години! Гадно е!
http://www.mininova.org/tor/1033461
bubulinka
Мисля да се заемам с организиране на годежни партита. Много по - креативна съм когато става въпрос за годежи отколкото за сватби