coolpuppy
Махам си маникюра. Cut cut cut.
coolpuppy
Кафенце със сметанка и бяло виктори.
coolpuppy
И продължавам с едно яко dubstep-че... 2.. 1.. > here it goes
coolpuppy
Тази сутрин мога да кажа едно истинско "Добро утро!". Пожелавам ви един спокоен и усмихнат ден! [прозяв ^^]
coolpuppy
Баща ми ме насърчава да си търся университет извън България. Бре.. Идейно е все пак.
coolpuppy
Много ми се спи. От последните 40 часа съм спала само 4 часа и поовина...
coolpuppy
I need a sleep, but I don't wanna.. My <3 is wanting something. How can I stay strong till The day?
coolpuppy
Прибрах се със скъсани чехлички. Но пък съм страшно позитивна за днешния ден! ^^
coolpuppy
Криската пише с Никсата и е соу хепи дет хис хиъ!!! Н.: ти винаги ще си хлапенце за мен! (hug)