BE PREPARED!
coolpuppy
Честит Петък 13-ти на всички каръци, балъци and so on :D
BE PREPARED!
coolpuppy
So fuckin' high, bro'!
BE PREPARED!
coolpuppy
Отивам на кафенце в Петър. После с Ваня и Мърето :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Искам нек'фо лудо рок парти!!!
BE PREPARED!
coolpuppy
@bgdn хх.. нормално..
BE PREPARED!
coolpuppy
@bgdn според мен: Буурен xD
BE PREPARED!
coolpuppy
@mind и като дойде зимата веднага да се върне лятото, че аман от тоя студ :D
BE PREPARED!
coolpuppy
@Psychopath и как пък прецени точно това хахаха Ако съм фен задължително ли е да го правя? :Д
BE PREPARED!
coolpuppy
@sown якичко е станало, даааам
BE PREPARED!
coolpuppy
Отивам да си правя прическааа :)
BE PREPARED!
coolpuppy
@Psychopath приятелката ми не знам как се целува.. а слънцето си ме харесва хихи ^^
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес приключих книжката. Беше страхотна!
BE PREPARED!
coolpuppy
@aleksoft ха.. не обичам да следвам другите ;]
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес имам няколко задачи. Да купя на брат ми дрешки, да започна да си оправям здравната книжка. Да видя кога ще ходя на Златица..
BE PREPARED!
coolpuppy
Днес пак си поспах доволно.. събудиха ме в 12..
Страница: 101 102 103 104 105