coolpuppy
Пия 3в1 с идея да ме държи още 5 часа.. после само вземам сака с усмивките и тръгвам.
coolpuppy
Утре е последният ми работен ден преди екскурзията в Турция. Очаква ме и малко summer shopping..
coolpuppy
"Постой така... Не сe превръщай в сън... Без теб отново ще осиротея, и със звездите светещи навън, останал сам, за тебе ще копнея." Н. Найденов
coolpuppy
Това подаръче за бала си го направих сама: Canon PowerShot A 3150 IS
coolpuppy
Вече мога да ви покажа моето ново работно местенце:
coolpuppy
Толкова много и различни чувства във един ден..
coolpuppy
''Има хора, които не можеш да спреш. Появяват се в живота ти, обречени да го напуснат.''
3в1 съдържа само 2 грама кофеин...за мен тва е като мляко
May 25 2011, 23:55за къде ще тръгваш
May 26 2011, 00:57@hardlady369, сега разбирам, че в него имало кофеин
May 26 2011, 01:11ми аз кафе не пия.. гледам да ям или да пия нещо, за да не ми се спи..
May 26 2011, 02:43