отново се активират рефлекси в за пляскане
охх .. с тия дупета само ме разсейваш значи .. :/
ммммммааайкоооооооооо :X
ops...сега се загледах..руса е-не става!
Ей такива гащи не бях виждал.
Все си мисля, че не умееш да критикуваш добре. Пък и аз не смятам да ставам истински фотограф, така че и критиките не са ми особено потребни.
"Детска работа." би възкликнала баба ми, лека ѝ пръст
Дядо ми би възкликнал 'празни приказки' също както и аз.
wtf осъзнайте се хора...водите безмислен спор от последние 31 коментара насам
Съгласна съм с теб @nemesys
какво започваш
Да си почивам
Риънимейшън! Време ти беше Кейси
Рестартира ли организма ?
хах не, още не съм стигнала до реанимации тези дни. По малко и полека. Почивам си от работата. ;р
Cooool Агата Кристи и Поаро <3
NEVAH!
и аз съм така всяка сутрин по обедно време
в любими.
отново се активират рефлекси в за пляскане
Mar 28 2011, 22:48охх .. с тия дупета само ме разсейваш значи .. :/
Mar 28 2011, 22:48ммммммааайкоооооооооо :X
Mar 29 2011, 00:09ops...сега се загледах..руса е-не става!
Mar 29 2011, 00:13Ей такива гащи не бях виждал.
Apr 13 2011, 21:27