coolpuppy
Tonight: Театър Дом-паметник (театрална постановка) "Красотата ще спаси света" - 19:00h , 9-ти ред - 3 места saved. ^.
coolpuppy
Скоро отивам на училище. Чао, чао (;
coolpuppy
Качвам ги и отивам да спя. Лека нощ.
coolpuppy
Цигарата ми падна с филтъра надолу в чашата с мляко?!?!? wtf?
coolpuppy
Finally жителите (от ромски произход) напускат блок No.20 (Ямбол). Сега може да ги разстреляте.. ама са поне 1000 на брой.
coolpuppy
Yes.. I'm a little pretty hate machine. (:
coolpuppy
Няма счупено, няма пукнато. Кракът ще оздравее и аз трябва да си почивам поне до Понеделник? МОООООЛЯ?
coolpuppy
Отивам да спя с ужасно болещият ме глезен. Лека.
coolpuppy
Искам товачка.. само 52лв е ^^ [пръстен от медицинска стомана и тюркоазен камък]
coolpuppy
И разцъвтя като цвят, за мен изпратен от рая. Сърцето ми в този свят само тебе желае и...
http://onmymindinmysoul.blogspot.com/2001/07/blog...html