BE PREPARED!
coolpuppy
Добро утро и изчезвам към Пазарджик!
BE PREPARED!
coolpuppy
Утре с Ва отиваме на Пазарджик да ми купи подарък и да разпуснем. I'm so happy!
BE PREPARED!
coolpuppy
Чао. Отивам да се трудя. =)
BE PREPARED!
1284293638732842.jpg coolpuppy
The walls around me, eyes surround me, feed my fear again.
http://onmymindinmysoul.blogspot.com/2001/07/blog...html
BE PREPARED!
coolpuppy
*прозяв* добро утро.. отивам да хапна ^.^
BE PREPARED!
coolpuppy
Студено. Гладна. Отива да яде и после на работа. :/
BE PREPARED!
coolpuppy
Хайде отивам на работа и на кафенце с Ванчето. Баааай! =)
BE PREPARED!
coolpuppy
Хайде пак да се лакирам..
BE PREPARED!
coolpuppy
И успешно се прибрахме от Златица. *прозяв*
BE PREPARED!
coolpuppy
Време е да се ходи на работа, ама първо отивам на разходка.. чао ppl =)
BE PREPARED!
coolpuppy
Ами отивам да закусвам, защото закуската ми е най-сладкото ядене. И добро утро на тези, които стават къъъъсничко като мен. Целувки ^^
BE PREPARED!
coolpuppy
@ZzZaPyr типична дума и за моят речник хах =)
BE PREPARED!
coolpuppy
Едно страхотно парче от 1958г. > Neil Sedaka - Oh, Carol!
BE PREPARED!
coolpuppy
- Ало, енергото ли е? - Не, тук е водоснабдяването. - Нищо. И на вас да ви еба майката!!
BE PREPARED!
1283870544343529.jpg coolpuppy
Септември http://bit.ly/9mElcy (via @svejo)
Страница: 89 90 91 92 93