Еми Окснитси
Screen shot 2011-06-19 at 10.12.07.png dandelion
Гугъл днес: Денят на бащата
Еми Окснитси
dandelion
Snooze - вала съм алармата на телефона от 6 сутринта до сега (4 часа - срам) Чак не виждам как ще успея да свърша всичко което съм си намислила..
Еми Окснитси
IMG_0008.jpg dandelion
Резултатът от пейнтбола. Играхме срещу 19 годишни които бяха като невидели оръжие и... цялата ми лява страна е с общо 5 синини плюс 2 между бедрата - аучччч
Еми Окснитси
IMG_0003.jpg dandelion
Наскоро хората пускаха гледки от балконите си. Ето и от моя балкон с изключително зле работеща телефонска камера :)
Еми Окснитси
dandelion
Благословен е този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи.
Еми Окснитси
Image-1.jpeg dandelion
Ох нямам търпение :) След два часа отивам на някакъв стратегически пейнбол. Ще трябва да предотвратим ракета от излитане :) (а другия тим точно обратното)
Еми Окснитси
tumblr_lmhulfAMes1qza249o1_500.jpeg dandelion
Пък едно време ехееее :)
Еми Окснитси
dandelion
И аз не знам какви ги въртя, но вчера смених Blackberry Curve 8520 (имам го от година, можех да го продам за 80-100 евро) за iPhone 3g 16GB, който продавам...
Еми Окснитси
dandelion
Пак вали, пак 15 градуса... Като си замина от Холандия след 2 седмици ама наистина не мисля да се завръщам. Така или иначе за 4 години всичко им изгледах...
Вероника
207271_177157429000239_131407876908528_369315_2981216_n.jpg r0niTo
изяж ме :)
Споделено от dandelion и 3 други
Еми Окснитси
dandelion
Едно от най-върховните постижения на самоконтрол - да отида в магазина с ясна цел какво искам да купя и да се върна САМО и единствено с нужните продукти :)
Еми Окснитси
dandelion
Одобрена съм за трети кръг на интервюто за my dream job. Утре-интервю по телефона и живот и здраве Август (ако успея да завърша) съм в рая :)
Еми Окснитси
dandelion
Някой да ми спре нета, моля, че дисертацията още не е намерила начин да се напише сама... Ако ме видите онлайн до 21ви Юни ми се карайте!!!
Еми Окснитси
dandelion
Сериозно...през живота ми да ми е текла кръв от носа макс 2-3 пъти, а откакто живея в тази къща (2седмици) ми тече за 4ти път... не мога да си го обясня.
Еми Окснитси
Screen shot 2011-06-10 at 12.53.24.png dandelion
Някой знае ли къде се намира това:
Страница: 64 65 66 67 68