Еми Окснитси
dandelion
Хайде, деца, успехи по баловете :)
Еми Окснитси
dandelion
Ух, ух ух има изпит след 1 час, а съм учила само 7 часа... не виждам как ще успея, но поне за спорта ще се явя. Ще ми трябват палци, така че стискайте! :)
Еми Окснитси
dandelion
Така така. Лоюбимото ми джаз радио не зарежда, взех че привключих на Босса Нова и енергийката ми дойде :) Хайде дано успея да свърша всичко днес :)
Еми Окснитси
dandelion
Този чадър дето го използвах тази сутрин сигурно има 5 кила. Фитнесът за лявата ми ръка е вече изпълнен :) На връщане от работа ще "работя" дясната :)
Цветан Величков
tumblr_lhzjcfbDmm1qg2qszo1_500.png CECOOO
Разликата между текстовете на песните от 70-те и сега
Споделено от dandelion и blacksnoopy
Еми Окснитси
dandelion
Осем годишната ми златна рибка плува под някакъв наклон на тялото който не изглежда нормален. Счупена перка, лошо преяждане, нов трик или ще мре?
Еми Окснитси
Photo: Man standing at the edge of a waterfall.jpeg dandelion
Понякога тихите моменти предшестващи големия "екшън" са тези които карат дъха ни да спира.
Еми Окснитси
dandelion
Ох едно ми е такова настроението, искам хората да ме съжаляват колко съм затрупана от работа. Има ли кой? :)
Еми Окснитси
dandelion
Oh da trygna ot bulgaria s dynki, puloverche I proleto iake + botushi a to v holandia(!?) Vsichki sa s djapanki I potnicheta..nacelih vreme :) no ne I drehi 50/
Еми Окснитси
Screen shot 2011-04-22 at 17.51.47.png dandelion
Пък днес в Русе си имахме 'търла' :)
Георги Цветанов
Untitled-2.png t0m3kk
е сутрин кат' има такива ра'оти и направо по друг (по-як) начин ми тръгва деня :)
Споделено от podmatrix и dandelion
Еми Окснитси
dandelion
Ту дуп ту диу
Еми Окснитси
funny graphs - Stay Hairy, San Francisco.jpeg dandelion
Днес стигнах до дъното на диаграмата :) Не беше лесно сред всички тези избори :)
Еми Окснитси
1249002.png dandelion
Покер
Страница: 66 67 68 69 70