Еми Окснитси
dandelion
Уау! Събудих се с една песен в ума, пускам winamp и по стар навик скролвам на сляпо на каквато и да е песен.. точно тази песен!
Еми Окснитси
dandelion
Credendo vides. Плюс малко доза мечти.
Еми Окснитси
dandelion
Ми аз като съм винаги честна, но просто хората не знаят как да задават въпросите си? Май този статус е по-скоро провокация към задълбочени разговори.
Еми Окснитси
dandelion
from skype: I'll be completely honest for the next 24 hours. You can ask me one question about anything. Really ANYTHING. And I dare you to do the same.Game on
Еми Окснитси
dandelion
@t0m3kk, искрено ти го желая.
http://t0m3kk.edno23.com/view/post:422426
Еми Окснитси
dandelion
Хайде и аз си направих от онези егоистични албуми във фейсбук където слагаш само твои снимки и чакаш хората да те хвалят.
Еми Окснитси
dandelion
@aftercollabz,значи съм сънувала пророчески сън :)
Еми Окснитси
dandelion
Брат ми: Кой знае, може пък да си намеря жена която обича да шие гоблени. Поне така ще гарантираме, че няма да се разпаднат конците и хартията (той е на 13 :D)
Еми Окснитси
dandelion
Брат ми: мама толкова много е шила по гоблена (rofl), че каза че ще ти го преподари за НГ. А ти може след време на дъщеря си. Ще стане семеен символ :D :D :D
Еми Окснитси
dandelion
@aftercollabz, лъжеш, виждала съм го :)
http://aftercollabz.edno23.com/view/post:422404
Еми Окснитси
dandelion
И отново не съм се чувала с майка си от 5-6 дни и с баща си от 3-4 месеца. Да взема да се обадя ли?
Еми Окснитси
dandelion
@mitternacht, а наздраве на ирландски е "слонче" :) Може да ги комбинираме и да вдигнем 100 наздравици :)
http://mitternacht.edno23.com/view/post:422223
Еми Окснитси
dandelion
@disappointed, не, в Холандия не са толкова странни. Има си Тим, Тайс, Рейнмънд.. странни са в моята провинция - аграрната част на Холандия - Фризия (селото :)
Еми Окснитси
dandelion
@disappointed, все пак си имам тукашно име и фамилия, които ще си останат мои фаворити: Лудо Помпа :D :D
Еми Окснитси
dandelion
@disappointed, аз отначало си мислех, че се казва С-цицка :D :D :D
http://disappointed.edno23.com/view/post:421805
Страница: 95 96 97 98 99