Еми Окснитси
dandelion
@harryniki, Ленка, Лизет, Малин, Патри, Марайе, Джанет, Маите, Сиера, Марлен, Тереса, Мелис, Нинке, Ванеса.. това са хората от ежедневието ми :)
Еми Окснитси
dandelion
@harryniki даже не съм започнала с типичните женски имена :) Има лесни като Дара, Патриша, Аника, Анита, Джанет, но Майорлен, Стицка, Дюке, Алинда, Дюуърче...
Еми Окснитси
dandelion
@ZzZaPyr, само дето като се запознаеш с Йорег, Ифар, Краус, Йелмер и Робертиан наведнъж... повтарянето на имена не помага :)
Еми Окснитси
dandelion
@ZzZaPyr, o, нас в часовете по бизнес мениджъмнт специално ни учиха да повтаряме името веднага след като го чуем, че имало по-голяма вероятност да го запомним.
http://zzzapyr.edno23.com/view/post:421787
Еми Окснитси
dandelion
Понеделник ще ходя да им върна обратно парите, че ми е гузно да си прибирам така разни четирицифрени суми.
Еми Окснитси
dandelion
Абе честно страх ме е колко късмет имам! Оплаках се, че не са ми превели 3 седмични заплати от септември и са ми превели всичко от септември до сега (т.е.2но)
Еми Окснитси
dandelion
2012 го има 2 пъти.. дигитален и аналогов. Аз като не знам каква е разликата откъде да знам на кой да отида..
http://www.leeuwarderbioscopen.nl/
Еми Окснитси
dandelion
@t0m3kk, твоето ме подсети за едно мн мн добро и свързано със спомени парче на Армин и Надя (Не намирам точния ремикс в ютубе)
http://t0m3kk.edno23.com/view/post:420716
Еми Окснитси
dandelion
Ще си живея живота ежедневно. И така :)
Еми Окснитси
dandelion
Същата ситуация. Само дето вече си мърморя я на английски я на холандски или испански... Сериозно ми трябва човек за разговор.
http://dandelion.edno23.com/view/post:411622
Еми Окснитси
dandelion
Да ми препоръчате някой приятен и полезен музикален плейър?
Еми Окснитси
dandelion
Хех. Имам gmail от 17.08.2005 Скоро ще правя 4години и половина там :)
Еми Окснитси
dandelion
@t0m3kk,Не бях отваряла абв от 6ти клас сигурно :) Върна ме назад във времето с този пост :) Даже си проверих пощата - рестартирало ми я е и е празна..
Еми Окснитси
dandelion
Eх.. планирах си да съм лоша с него и да му се скарам, че пропусна семинара ама като си поклати детската руса главица и каза извинявай...простих.. (колегата)
Еми Окснитси
dandelion
@Snooby, ще изпълня само и единствено едно желание и то защото ме помоли учтиво. Shoot!
Страница: 96 97 98 99 100