eddy
играе ми се скрабъл, а няма с кого :с
eddy
много хубаво съм започнала да готвя ;д
eddy
много ми е скучно... и си скучая, хах
eddy
първият трус беше адски страшен, продължителен иии още не знам като какъв да го определя... ако има още последващи, просто дано са много по-слаби....
eddy
Парти-марти? Да, да, има ли желаещии?
eddy
ужасен мързел ме е хванал.... хвани тея enter shikari
eddy
ужасно мързелив... скучен... досаден ден
аре: Игла,Град,Рай,Ад,Елф,Мишка,Изрод,Секс,Ебане,Самолет,Курва,Робот,Анализатор,Бивол, Ъгъл,Ляво,Асансьор,Нож,Яма,Меме,Акула,Сняг,Курабия,Остров,Гъз,Огън
Aug 16 2012, 01:08мойта дума: мъкротифай
Aug 16 2012, 01:09Пхах, не така.... :С
Aug 16 2012, 15:36