eddy
тъжа за почивката... още 10 дена и рай-рай-рай...
eddy
колко хубаво беше, когато валеше и беше прохладно, а сега... зор
eddy
искам да убия това нещо наречено биохимия или поне образа, който ще изпитва...... къш!
eddy
ааа, сладкишш, във фб групата Samoyed Fans има големи попадения от към снимки, сладки, сладки, сладки самоеди <3
eddy
ааааааааа, преди изпит ми е много шаш.... трябва да редуцирам паниката, някакви идеи как? ;с ;д
eddy
не обичам, направо мразя това нещо наречено неделя
eddy
Време е тази седмица да свършва, някак много ме натоварва.
eddy
Не е свършила тази седмица, а вече мисля за другата - адски натоварена работа.