@nickname778 няняняняяя .... добре де .... нз какво е това ... се 1 неискам да се запознавамеее то4ка . ама една голяма. ако има6 някакви въпроси питаи друг.
@nickname778 поради две причини 1-по малка съм от теб със нз колко години,2-аз съм въспитано малко дете и нямам никакви намерения да се запознавам с по-големи
защо някои хора си мислят че това е саит за запознанства???ааа тои всъщност за какво е???добре де .... моляви не ми искаите скаипа може и да не го получите
Винаги съм искала нещо повече от приятели така де,тая вечер те ми доказаха че не са просто приятели а когато имам нужда от тях винаги са до мен и ми помагат