Контакти

още
kypidoncheto

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
kypidoncheto
@nickname778 няняняняяя .... добре де .... нз какво е това :) ... се 1 неискам да се запознавамеее то4ка . ама една голяма. ако има6 някакви въпроси питаи друг.
kypidoncheto
@nickname778 такаммм..... лесно ти е да ко кажеш [коя е ДАЗД] какво нали само 10 години ;d оМг не не
1220905823578888.jpg kypidoncheto
ох...ама 4е нахалитет :( ми дааа такижа са дне6ните лапета и хорааа
kypidoncheto
@nickname778 поради две причини 1-по малка съм от теб със нз колко години,2-аз съм въспитано малко дете и нямам никакви намерения да се запознавам с по-големи
kypidoncheto
@Qlamoff спокс , но все пак ти казвам...
kypidoncheto
защо някои хора си мислят че това е саит за запознанства???ааа тои всъщност за какво е???добре де .... моляви не ми искаите скаипа може и да не го получите
kypidoncheto
@Qlamoff добре де добре пи6и на скаип kypidoncheto
kypidoncheto
@Qlamoff такаммммммм...... а защо да ти го давам???
kypidoncheto
@Qlamoff такам , за тая работа има скаип ... но все пак това не е саит за запознанства
kypidoncheto
Винаги съм искала нещо повече от приятели :) така де,тая вечер те ми доказаха че не са просто приятели а когато имам нужда от тях винаги са до мен и ми помагат
kypidoncheto
@Qlamoff и на мен ми е приятно :) Казвам се Гери :)
kypidoncheto
@Qlamoff здравей,тъкмо си мислех че няма други `деца` на моята възраст
kypidoncheto
подраних....отново...лелеее днеска сигурно пак ше ме мислят за пияна...какво да направя че като не съм си доспала се държа като откачалка???
kypidoncheto
@Mariyan ляляляяя,това как да го приемам??? :D:D:D ...
kypidoncheto
@naddito добре,мерси!подобно.А защо до пиша ч вместо 4???просто питам....
Страница: 256 257 258 259 260