kypidoncheto
преди малко си направих сандви4-собствена изработка.Вкусът му беше ужасен но въпреки вси4ко го изядох.мисля 4е тоалетната ме 04аква
kypidoncheto
разминах се със кафенцето НО шеее ходя на дискооо!!КЕФ!!!след това на преспиване във една фр със гаджетата (devil)
kypidoncheto
явно запо4нах да полудявам,след малко се пригответе да викате бърза помощ
kypidoncheto
искам ЛП да доидат въвъ БГ , ако им дам някоя друга стотинка дали ше доидат???
kypidoncheto
подеиства,но маи4е не беше от метълааа въпреки 4е песни4ката ми една от любимите
kypidoncheto
опитвам се да се средото4а в една то4ка и да не мигам но не се получава,тогава ше си пусна метъл може и да подеиства
kypidoncheto
ску4ни4ко....дано да се истегли тоя филм по-бързо 4е ше зема да заспъъъъ,ето и едно поздрав4ее
kypidoncheto
ску4ни4ко....дано да се истегли тоя филм по-бързо 4е ше зема да заспъъъъ,ето и едно поздрав4ее
kypidoncheto
мисля да излезна малко на кафенце и после на диско но може би на диско ше ходя 4ак дове4ера,така 4е имам време да се оправя и да излезна може би...
kypidoncheto
нямаа да ходя на пазарр иеееееееее,наи сетне някои да се смили над малкото детеее
kypidoncheto
изчистих,сега трябва да ходя да си зема душ и след това да пазаруваммм,блаххххххх ама 4е смотан живот