kypidoncheto
чудя се как да се здобия с гадже за толкова кратковреме,нали скоро започвамее даскалуу и ......
kypidoncheto
аз мисля че съм добър 4овек но мисля че другите не го оценяват
kypidoncheto
какво ще направите ако загубите ценен приятел,вече аз изгубих един
kypidoncheto
поздравче за вси4ки готини хора
kypidoncheto
аз исля че мисля че вие мислите че аз мисля,кажете някое филмчее да не зема да заспа
kypidoncheto
правя си планове за събота и мисля да ходя на диско , ако има желаещи нека да заповядат в София
kypidoncheto
прибирам се супер изморена.понеже една приятелка обърка пътя и трябваше да вървим 30мин пеша.а аз бях със токчета,представете си как съм издържала.
kypidoncheto
лягам да спъъъ ! лека и мека на всички и сладки сънища :*
kypidoncheto
мисля че мисля че вие мислите че аз мисля!!!