also- Рамирез!!! Kick the ball!
Хяхяхях
Джапанките в сака и билет за влака :Д
хахахаха това чак сега го виждам.
Yes, we've noticed.
MILF
Тоя акцент <3
Разбира се, че обичам. Ако не го прави тогава ще се чудя какво изобщо прави с мен. Мисля, че това е нормално да се случва във всяка една връзка.
Да, както и аз обичам да го правя.
обичам, ма да не се прекалява
Да, но да не взима решения вместо мен на базата на притеснението си и на това какво той мисли, че е по-добре за мен.
Снимката е от Париж и фсичкото наоколо са франсета.
also- Рамирез!!! Kick the ball!
Jul 12 2014, 23:06