Аз дори не го гледам и ми е смешно
човек, аз изтървах няколко гола, щото мислих че са повторения така ги дупчиха
ahahaha
HAHAHAHAHAHAHA win win win
Вика и "Корвоооооооо" !
помислих, че това са бананчета и шоколад, като отворих снимката се разочаровах
Оо, още по-яко е
Мадафакин гулаш с кнедличкиии
u just used double negative
Leffe
ya bloody stalkah, един познат веднъж ми каза, че изглежда като дискобира, била много джиджана
иначе истината е, че си намерих оферта в лидъл за 69 ст. 500мл стъкло нефилтрирана пшенична и много ме кефи
Просто истинска бира
бира
@mKrotiFy щот ще ги изядем новите с парцалите
А планирате ли да върнете и стария ком домейн? Явно със бебешкия магазин няма да я бъде работата...
стария ком домейн не го дават. опитах, ама тц...
a .bg?
http://www.blog.edno23.eu/ <- шъумръ къде е блога?
Me gusta.
10x.
Аз дори не го гледам и ми е смешно
Jul 09 2014, 00:45човек, аз изтървах няколко гола, щото мислих че са повторения
така ги дупчиха 
Jul 09 2014, 00:51ahahaha
Jul 09 2014, 01:08