-=*****=-
mitternacht
мм... кат' стана въпрос за филми- Fracture беше мноу як, ама имаше пе'ераски край :) Гледам че е излязъл сега с бр-рип
-=*****=-
mitternacht
Can you make my eyes.... bluer? :D
-=*****=-
mitternacht
слушам най-силните български любовни и тъжни песни и ми е едно такова :D силно :)
-=*****=-
mitternacht
:)
-=*****=-
1354494699917.jpg mitternacht
;)
-=*****=-
mitternacht
So, now what?
Fluxy
belushka20
I challenge you - пак всички да си сложите свои снимки във едното за аватари или да постнете в групата :)
Споделено от coolpuppy и mitternacht
-=*****=-
mitternacht
Като се захвана да не правя нищо го правя както трябва.
-=*****=-
6943_474198145963759_2058836217_n.jpg mitternacht
източник- teh интернет
Fluxy
belushka20
Понеже не ви знам кои сте всичките Николаевци, Николинки и т.н. Да си носите името със здраве и много рибка да гризнете днес че е полезно с омега-3 м. киселини!
Споделено от mitternacht
-=*****=-
401751_498643750158915_1169333268_n.jpg mitternacht
AXAXAXAXAXA значи ако се държите добре с жените- вие сте песен ахаха
-=*****=-
mitternacht
At first I was like- today I'm gonna do stuff! But then I was like.... nooooope.
-=*****=-
mitternacht
Phantom of the Opera- Angel of music
-=*****=-
73017_493627823992686_44799405_n.png mitternacht
Първата бутилка я изпихме до един, а до три- половината на втората. @alien_firefox :D
Страница: 187 188 189 190 191