че и другото момиче е сладко. Е, не сме ли на 13
хахаха, те'ба
bff, бе
многое красиво ей сега като ходихме до магазина беше невероятно красиво!
това си е чист приказен момент ))
Влака за Перник?
Не Северна България, тука имаме от двата вида мотриски
Гадове )))
Oх котките !
Моята котка е 1:1 с бялата Някой знае ли каква порода е това?
@Ourz ангорска ? те са такива - бели,със среден косъм и сини/зелени очи
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphoto...2660_n.jpg Много е малка тук, ама се вижда Абе в момента е 1:1 с тая бялата
ама не е с различни очи.
и при мен уви...
говори ми, опекох се днес! :/
) много гот, така да те нагрява през прозореца, ммм )
не ме нагряваше, опичаше ме сега знам какво е да си чеверме
И мен ме пече, не вали сняг ами се топи тоя снощния :/ Беше толкова хубаво надявах се сутринта да усетя скръц скръц под краката си
Хайде днес пак ще правя магии за сняг , трябват ми 2 метра на Витоша!
+ обичам, когато ми разбушуват либидото )
само тая дето се е ухилила със зъби става.
Е те.. са обемни каки за щипане
големи дупета не значи лоши дупета. има много хубави големи дупета. сред тези включително. !! !!!
че и другото момиче е сладко. Е, не сме ли на 13
Dec 06 2012, 00:09