Това ми напомни за тази ВЕЛИКА ГАВРА: http://vbox7.com/play:2e5f4478
Не се и съмнявам
http://www.youtube.com/watch?v=R8kdX6VJ2oY awwyeah.
дясното копче, save as...
yaxaxaxaxa
това трябва да си го напомням всеки ден и да взема да си почна книгата вече...
Принтирай си го и си го залепи някъде, където ще го виждаш.
щото е feshan sladur, затова ще да е! :Д
щото е 4о4о сеха!
ох, какви уроди има само, какви уроди!!!!
а да знаеш какви са поети какви омайни съобщения получавам от подобни индивиди
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3...2180_n.jpg
Къде са?
виж примерно аватара на рейнбоу :Д
къде ги видя тия убави-те А сега сериозно има и хубави
и не само :Д ловкапучино :Д
всъщност- всичките мхм мхм
плакат на нашето университетче
Още от ролята й в Juno много ме кефи.
мхм актрисата е страшна сладурана но самата героиня ми харесва
Ah, so that's what you meant. My bad.
dead note
восъчен печат... ако имах такова, бих прописала писма отново
http://edno23.com/view/post:1438984 искай това, за кво ти е печат
това не го ща. тези шапки ще станат за целите ми цици, не само за зърната :о ;д
хаха лол на мен и за зърната няма да ми станат :X
Това ми напомни за тази ВЕЛИКА ГАВРА: http://vbox7.com/play:2e5f4478

Nov 26 2012, 02:27Не се и съмнявам
Nov 26 2012, 02:38http://www.youtube.com/watch?v=R8kdX6VJ2oY awwyeah.
Nov 26 2012, 02:47дясното копче, save as...
Nov 26 2012, 12:35