Добре си се ориентирал,има ги такива на моята възраст,които добре ще паснат,така че не се отчавай и продължавай да търсиш Късмет
да, всъщност ти си мънечка не е много неморално, нали пък и бих се слял с наборите ти
ами не знам на колко си ти,но предполагам,да
Ахааа, ти искаш да си я възпиташ
нещо такова. Не прекалено настойчиво, но би имало влияние.
Ако някой ден стане революция, с нея ще подпират врата на НС, да не влезе тълпата.
Тя е оръжието за масово унищожение на България. Ако стане война- ще я метнат от единствения ни останал транспортен самолет над вражеската територия.
хм... а циганите са идеален противоракетен щит! Ще разглобят и предадат ракетите за скрап още в полет!
Master Wayne? Is that you Master Wayne?
а пък кроасан 22 карата беше 25ст. .. и беше по-хубав от севън дейс !!!
дадада! щото по-хубав шоколад )
Дааа! Сега пак съм виждала, впрочем има и нови вкусове - капучино,ванилия май ... ;дд тоя с капучиното беше готин
btw на това му викам - парадоксът на кроасаните и руските салати. Колкото по-евтин е кроасан или руска салата- толкова по-вкусни са за ядене.
има нещо такова,да
Уф, тая с лилавото как се казваше, Тя
Facepalm.
да ве, дискриминация! Гадини!