ба-дум-тсс
Значи не съм типичен Козирог, защото прекарвам 30ч. в денонощието в интернет
мда, както мене, самия ейлиън, и още един куп познати
не сме хора
Много ме кефи как всички отговарят обаче
Става а как ще протече организацията ? Цяла нощ ще сме по клубове ли?
Tolkova shte da sme nqkyde ako iskash ni stroqvai da se prebroim Pyrvi!
Еми да знам да се обаждам
тва е само уолпейпър, нали
да, но с кофти резолюция, скив дали има по-хубава
http://goo.gl/U0nry
choo choo motherfucker
how cute :3
Политиката може да се точно покаже и по тоя начин...
хахахахаха! твоята е мноого по добра от моята
nice
am i the only one that can't stop laughing