гледай най-новия епизод на саут парк, точно това е темата :d
кхм, то ме вдъхнови... че "гледах" и епизод на предаване за бютикуийн шоутата за деца... че и псувах... и така
Най-яко е онзи пич дето лети като катериците. Свободно падане и направо все едно лети
Абсолютно Красота! Представи си какъв адреналин е ) оххх искамммм :Д
Ще го направя, но само заради каузата!
Nobody cares about you