i'm 3.
me is potato
Also this
Това че има офце за стригане... от $640 до 2000 лв. нали се сещате в кой джоб потъват?
Сам по себе си не е изглежда никак зле, но ако се поогледа човек, се вижда, че всъщност не предлага чак толкова повече...
... За сметка на това, много успешно представят неща, които ги има от много време в други продукти за нещо ново и ги изкарват 'killer features'...
ейпъл без стийв джобс е като войник без пушка и мъж без пишка
Very true.
Бях попаднал на това преди няколко дни - много добро!
Много е яко. И пак ми се прегледа хокей, защо не дават по българските телевизии ами ми дават бай брадър и футбол. Хокеят поне е динамична игра и има пердах.
Благодаря тии ^^ Много е мило
работен ден?
да ама може и учебен да се каже :Д
учител?
ne

Sep 21 2012, 15:28