е́лате повече!
само в Umbrella Corp. ги продават
Директно от производителя ще си я взема значи.
RAWWWR!
хах забавно ви се струва, я се върнете малко назад, когато и вие сте се скатавали в дискотеките
Аз не съм ходил по дискотеки
И аз.. :/ Просто се прибирах навреме Или излизах някъде с брат си
На дискотеки не, но на концертчета са ме кътали
mnogo huvbava pese i ospokoqva6ta pesenn
Съпер е ;]]]
Mnogyy stee qkiii........<333
I AZ XARESVAM JUSTIN BIBER
Повечето свалят звезди... затова трябва да ѝ подариш луната!
в моя случай да му* подаря ;р
да
....rednecks....
не е ли женени с деца?
не )
Фантагиро
we have a winner след едва 7 минути! ) Колко (беше и още) е красиваааа!!!
Олееее! Вярно! Толкова се чудих от къде я знам!