пичуе, и вас почна да хейти...
Епа я ядем колците с доматите и пръстта с картофите де'а...
That's all folks. Good night. Sleep Tight and don't let the bed bugs bite. Until the next time they meet again. The clash of the titans. I can't wait.
Толкова дълбоки мисли породени от един прост photo edit, сигурен съм че можехте да направите нещо по-полезно за това време, като например да боядисате
няколко айчица
най-новия е 2а7, ама все пак... т72 ... :Д
Ще е интересно.
:p
Тъмните пък са толкова топли и нежни
И зелените, и зелените
всички очи са красиви
да, всички имат чар. Сините обаче... ми се струва, че са по-властващи, по... силни... контролиращи...
>:]
Хахаха. Предполагам това е бъзик?
тц, реален филм, скив в замунда :Д
Кое?
онази девойка с.... :д
? ъъъ мисля чеее тя си пада по жени .. май всичките дето бяхме си падаха по жени ахаха
знам Много е готино да излезеш с подобна компания! Има си... своите плюсове
ахаха ее добре добре
Честно казано не е толкова оригинално, даже направо не е смешно
не съм я играл :Д ама наистина май не е баш така
<3
Boogie.