E та то си е твое решение, ама щом аз тука я виждам така, на друг монитор би била.... бой на негри. Малко бутната, не обръщай внимание на заглавието @eagle
но разбииира сеее, че има връзка, но това важи като общо правило за цялостта, а не за една лампа. Ограничавай се и няма да видиш красивото Няма да видиш