ема не,то не че се оплаквам,просто,когато искам да се обърна примерно, не мога да мръдна,щото той ме е стиснал..не че не ми е приятно да ме гушкат,даже напротив
Факт, факт Винаги ще има израелски туристи, винаги все ще се наложи някакъв превод от иврит. Затова и китаистиката (примерно) е толкова престижна специалност
Да, това имам предвид! Реално е най-добрия вариант Учиш някой език, заминаваш там, задобряваш несравнимо много като го практикуваш, а работен ти е майчиния
Търся квартирант/и за Велико Търново. Две госпожици сме - по 80 лв на човек, ако сме 3ма, по 60 лв ако сме 4ма. 1 свободна стая за 1 или двойка или приятели.