mitternacht
Да де, бавния компютър определено прави разлика в сравнение с по-бързия лапЪ-топЪ
mitternacht
еехеее.... к'во ме направи ти бе!
mitternacht
Горна Оряховица. (топла) Чакалня.
mitternacht
snowless winter- booooredom!
mitternacht
Нема толко' пестициди, колкото хипита са се навъдили...
mitternacht
Какво по-подходящо за полунощ, от това да бъдеш затрупан със спомени. Усмихвам се за хората, които няма да забравя.
WTF?!
Nov 19 2011, 09:26
) По-скоро подобна реакция очаквам, ако ме питаш колко плащам на месец 
Nov 19 2011, 10:48Какъв е тоя интергалактически кънекшън бре?! Такава скорост и на живо да я видя няма да повярвам!
И за протокола – колко плащаш?

Nov 20 2011, 00:21
10 кинта на месец
без обвързващи договори и шитни 
Nov 20 2011, 00:33Лелеее... *facepalm* Аз се радвам на 1.3мб/с (когато VIVACOM са на кеф) и се мисля за голяма работа...
Nov 20 2011, 00:48