Бях забравил колко е бърза!
!
My faaaavorite <3 ^^
И на мене ми е една от любимите )) You are cooool!
me gusta
ахахаха Ти кога ще ми идваш на гости да те видя бе
Може неделя примерно ))) Как си ти, как са съквартирантките? )
еми кибичим добре съм справям се ахаха Защо чак неделя бе човек къде си ти ?
forever hand-some
Абе те всички го разбраха, ама си мълчат :Д
Е са кво, да се срамувам от себе си ли
евалатан на който го е измислил
Връзка, зависеща от миналото, което всъщност е изградило момента такъв, какъвто е, който пък определя изцяло бъдещето. Много хубава тема за разсъждение
Пък има много "сега", почти безкрайни.
нямам шкаф с презервативи
цял гардероб ли имаш?
абе, мислех да кажа, точно, че имам гардероб с презервативи ама не знам как щеше да се разтълкува
Е, не знам ти по колко начина можеш да го разтълкуваш. ;d
i love these cookies ^.
къде си беее
В Горна Оряховица, на 1ви коловоз
просто минаваш ли?
yep но бях там
+1
+2
+3
Бях забравил колко е бърза!
Nov 05 2011, 22:42!
Nov 05 2011, 22:46