Ако живеех по-близо до столицата, щях да съм там! Минимум.
оо това е много красиво!
нe e мое, да си кажа ))) Извинявам се, че не споменах преди това. само давах пример )
няма никакво значение !
Да, страхотно е, наистина )))
О, не съм "най-най-най-най-най-най-най-най-най". Може би само най-най. Разказът е този, който всеки е вложил сам за себе си.
Не. Това е измиване на ръцете. По същия начин, по който казваш "свободен съм да си правя каквото си искам". Щом приравняваш фотографията с дневник...
...крий си го, кътай си го, пиши си в него, ама не го показвай. Ако го покажеш, имай смелостта да защитиш показаното.
Глупости. Всяка една творба е оставена на попилите я, да определят нейния смисъл за себе си.
Знаеш ли защо не можеш да кажеш нищо за "Червено и черно"? Защото е защитена достатъчно добре, още при написването.
Аман от студенти
To си има цяла легента, кога ще си свали ръцете.... :Д
Когато студентКа....
disk clean ли си направил?
nope, явно е самоизтриване на някакви огромни темпоръри файлове
габар джоба
поздрави ги ако дойдат !
ще е готино ама още не е сигурно