:Д
WoW Такова нещо до сега не бях виждал, много яко. Как става?
Ъм, явно е обикновена рисунка Опитай се да прерисуваш каквото е показано там, ако искаш да си го направиш
hahah good
ахахаха
why so spammy, tell me, why...
e, 5 wall-а и два цитата
момко!
соуи което ми напомня, не сме писали от милиард години
Че пиши ми, бе, глей го, льольо.
:Д
Oct 20 2011, 23:12