mitternacht
"Хората от Катуница нямало да спят спокойно" Напротив, журналистчета, напротив! Най-накрая ще заспят спокойно, щото има НЯКАКВО възмездие, а дано скоро
mitternacht
Ченгесарите спират всяка кола да влиза в Катуница... що спирате бе?! Това е демокрация! Всеки може да ходи където си иска! Ебем ти държавата, ебем ти всичкото..
mitternacht
Репортери, ку*ви мръсни, пу*ки такива, и вие ядете черния мазен!!!! Мародерство! Кво мародерство бе, галоши! С кви пари са направени дворците бе!
mitternacht
Пробно, има още, ако ми хрумне може да я пооправя малко иначе
mitternacht
Друга... велика песен.... "аз не съм готов да те загубя!"
mitternacht
Love me, 'cause inside I'm lonely...
mitternacht
Когато човек почне да слуша такава музика.... нещата са на зле :Д
родителите на убитото момче намерят и истинско възмездие!
Sep 24 2011, 22:11:[
Sep 24 2011, 22:15Ченгесарите все някога ще се махнат... но хората няма да забравят... да сме роби в собствената си държава...
Sep 24 2011, 22:20