ами аз точно тази група не много... но не са зле
И аз тези не ги слушам особено много ;P
аз слушам пък
найс тогава поздрав за тебе Стига де, девойки Кемикъл Брадърс промиват мозъци хихихихи )) дубе, да видим нещо друго
Чакаме още предложения
yeaaah
пича си прави кефа :Д
даже почти му се получава..за такава трудна песен
Важното е че наистина за първи път в подобно предаване се пее такава песен
Kъде ти с жури винаги включващо чалга и поп изпълнители
mhm!
бай дъ уей, това мисля е при акцията на бразилското правителство срещу наркобосовете дат'с дъ уей ю ду ит!
тая пичка с кеф ще й дам да ме арестува
о, страшно красива, даааа..... :Д
blah..
Защо, о защо тогава някои момичета се правят на гъз? ) сериозно ))) Къв е проклетия смисъл, да си прост, тъп, чак вдлъбнат, та и да не мязаш на нищо...
Тази е сравнително поносима..какви изроди има... Но не знам наистина какъв е смисълът.. Ужасни са.
е то... както обичам да казвам- живея за изключенията )) винаги те са най-добре по всички параграфи
ами аз точно тази група не много... но не са зле
Sep 22 2011, 01:37И аз тези не ги слушам особено много ;P
Sep 22 2011, 01:44аз слушам пък
Sep 22 2011, 01:45найс
тогава поздрав за тебе
Стига де, девойки
Кемикъл Брадърс промиват мозъци хихихихи
)) дубе, да видим нещо друго 
Sep 22 2011, 01:46Чакаме още предложения
Sep 22 2011, 01:49