А често и нещо, за което после ще съжаляват. Ироничното е, че също така, доста често искаме и миналото, което тогава не сме оценявали достатъчно и подобаващо.
Ами дам.. човек угода няма за това когато имам нещо което съм искала, му се радвам Защото знам че съм го искала и като съм го постигнала си го пазя до край