mitternacht
Robocop става ли за едно гледане или съксва яко?
mitternacht
Влязох си в ICQто. Т'ва е като да ровиш из вехториите на тавана.
mitternacht
Последната снимка с телефона ви. Имаше такъв чалъндж, ама е готЕно, тъй че ше го повторим!
mitternacht
And if I have to go I wanna go with a style!
mitternacht
Като вятър към твоите устни, ще достигна при теб сега, и над розата кръв ще пусна, а в косите ти - дъжда...
*trailer good Q link- http://zamunda.net/details.php?id=245893&hit=1
May 10 2014, 23:12Мерси
)
May 10 2014, 23:18you're welcome
May 10 2014, 23:19@mitternacht Prisoners гледа ли?
May 11 2014, 14:21Не, но ще го направя в най-скоро време
May 11 2014, 14:40