последно време всеки ден консумирам и това хич не е хубаво
Крайната фаза е ако в три поредни дни ядеш в Макдоналдс.
pics or it didn't happen !
Амии, значи положението е мн цветно от седмица две почти всеки ден хапвам
В София времето си e река, наистина!
but Lana, tho.. http://i.imgur.com/S31fXrl.jpg
(: das si anaL das
at least i'm havin' pun
контролната е след половин час, аз пък не съм учил, пуша цигара вкъщи и правя челинджи
@aviatrix @hurmaqny @disappointed http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2012062222..._b_gud.gif
@engise slowpoke
@hurmaqny http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/47441999.jpg
Всичко е hd, само ти си злето хахахаха
Не съм зле е. Супер съм си!
Futurama. :3
snu snu
Death by SNU SNU!
are those guys real!?
They are real, but just a little
последно време всеки ден консумирам и това хич не е хубаво

Apr 18 2014, 20:10Крайната фаза е ако в три поредни дни ядеш в Макдоналдс.
Apr 18 2014, 20:15pics or it didn't happen !
Apr 18 2014, 21:01Амии, значи положението е мн цветно
от седмица две почти всеки ден хапвам
Apr 18 2014, 21:51