mitternacht
You will never shoot with Nebelwerfer or hear the Stuka's scream over the enemy lines. /dem feels/
mitternacht
Като сме тръгнали да се разсънваме с мацки :Д
mitternacht
Няколко чаши кола и bye-bye sleep.
mitternacht
Всеки четвърти висшист работи в чужбина. Много хубава статия! За образованието, компетенциите и т.н.
http://www.dnes.bg/stranata/2014/03/25/vseki-chetvyrti-nash...0185
За това искам да бях роден 65-та.
:
Mar 29 2014, 23:39